MicroConnect Displayport-DVI 2m musta hinta 43,27€
6 arviota
43,27€ / KPL
MicroConnect Displayport-DVI 2m musta. Se on hyvälaatuinen tietokonetarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Displayport M to DVI M, 24+1 M-M. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
MicroConnect Displayport-DVI 2m musta tiedot
| EAN | 5704327577263 |
|---|---|
| Johdon pituus | 2 m |
| Liitäntä A | Displayport uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | DVI-D (DL) 24+1 pin Female |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | DP-DVI-MM-200 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | musta |
Hubit kytkimet ja kaapelit TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
MicroConnect Displayport-DVI 2m musta tiedot
| EAN | 5704327577263 |
|---|---|
| Johdon pituus | 2 m |
| Liitäntä A | Displayport uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | DVI-D (DL) 24+1 pin Female |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | DP-DVI-MM-200 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
MicroConnect Mini Display-HDMI uros-uros 1.8 m
Hinta 37,95€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
MicroConnect SVGA Full HD M-M 10m
Hinta 33,05€ / KPLTämän Full HD SVGA -kaapelin avulla voit liittää esimerkiksi tietokoneen tai kannettavan tietokoneen näyttöön tai projektoriin Suurin resoluutio: Full HD 1920*1080p@60 Hz Kaksoissuojatut ja kullatut liittimet ferriittisydämillä Liitäntä 1: VGA Male Liitäntä 2: VGA Male Pituus : 10mTilaustuoteTarkastele
-
+


