Magneetti RCK Infokehys A3 hopea hinta 11,53€
4 arviota
11,53€ / KPL
magneetti meiltä hintaan 11,53 €
Magneetti RCK Infokehys A3 hopea. Tämän erinomaisen toimistotuotteen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Irrota itseliimautuvan taustan suojapaperi ja kiinnitä esim. ikkunaan, kaappiin tai oveen ja sujauta DIN A3, A4, A5 tai A6 -koon tiedote kehykseen. Valmista tuli!. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa magneetin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Magneetti RCK Infokehys A3 tiedot
| EAN | 6419683015005 |
|---|---|
| Koko | A3 (297 x 420 mm) |
| Magneetin mitat | Korkeus: 1 mm Leveys: 323 mm Syvyys: 450 mm |
| Magneetin tuotekoodi verkkokaupassa | 1060222 |
| Muut värit | Valkoinen Musta |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44122002 |
| Valmistaja | RCK |
| Valmistajan tuotenumero | 1060222 |
| Varastosaldo | 828 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
magneetin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja laadukas magneettien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat magneetit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän magneetit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Magneetti RCK Infokehys A3 tiedot
| EAN | 6419683015005 |
|---|---|
| Koko | A3 (297 x 420 mm) |
| Magneetin mitat | Korkeus: 1 mm Leveys: 323 mm Syvyys: 450 mm |
| Magneetin tuotekoodi verkkokaupassa | 1060222 |
| Muut värit | Valkoinen Musta |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44122002 |
| Valmistaja | RCK |
| Valmistajan tuotenumero | 1060222 |
| Varastosaldo | 828 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

