Lyijy Bic 4-toimikynä 0,7/mu/sin/pun hinta 9,91€
5 arviota
9,91€ / kpl
Lyijy meiltä hintaan 9,91 €
Lyijy Bic 4-toimikynä 0,7/mu/sin/pun. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Tästä ei kynä enää monipuolistu: bic 4 color -kynässä on yhdistetty 3 väriä (musta, punainen ja sininen) kuulakyniä ja 0,7 mm lyijytäytekynä. pärjäät yhdellä kynällä lähes kaikissa tilanteissa. kumiotteella varustetussa kynässä on 2 kpl hb-lyijyä ja päässä pyyhekumi. kuulakynässä on medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys on 0,32 mm. Minimitilaus 1. Tukkupakkauksessa 12. Lavalla 240.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa lyijyn toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän lyijyt lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Lyijy Bic 4-toimikynä 0,7/mu/sin/pun tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 6000 m |
| Runko | Harmaa, Valkoinen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 942104 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen, Sininen, Musta, Hiili |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä lyijy on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 17 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
lyijyn TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas lyijyjen verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat lyijyt toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen lyijy on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Faber-Castell Daily Ball XB värilajitelma blisterissä
Hinta 3,35€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Mekanismilla Niceday 590 punainen
Hinta 0,86€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Zebra f301 mek 0,27 sininen
Hinta 2,13€ / kplKuulakärkikynä Zebra f301 mek 0,27 sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun zebra f-301 -kuulakärkikynän sininen muste on arkistokelpoista (iso 14145-2). ruostumattomasta teräksestä valmistetun, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä uni-ball Jetstream SXN-217 sininen 1,0mm
Hinta 3,64€ / KPLJetstream mustekuulakynä ei tahraa. Mustekuulakynä on myös hyvä vaihtoehto vasenkätisille, koska muste kuivuu välittömästi. Musteen väri sininen, Jetstream mustekuulakynää saatavilla myös mustalla (158300) ja punaisella (158302) musteella.VarastossaTarkastele
-
+


