Kopiopaperi A4 120g valkoinen Xerox Colotech+PEFC hinta 25,20€
33 arviota
25,20€ / RSI
kopiopaperi kilpailukykyiseen hintaan 25,20 €
Kopiopaperi A4 120g valkoinen Xerox Colotech+PEFC. Tämän erinomaisen erikoispaperin verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Markkinoiden johtava digitaaliseen väritulostukseen ja kopiointiin kehitetty päällystämätön paperi. Kalanterointi takaa paperin erittäin sileän pinnan. Tasalaatuisten ominaisuuksien johdosta Colotech+ on luotettava käyttää. Värit toistuvat luonnollisina ja tarkkoina. Arkistokelpoinen. Paksuus 125 µm, CIE valkoisuus 168, Opasiteetti 98 % ja karheus 50ml/min. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi A4 120g valkoinen tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| Bulkki | 1.25 cm3/g |
| EAN | 5017534979585 |
| Grammapaino | 120 g |
| Jäykkyys (konesuunta) | 250 nM |
| Jäykkyys (poikkisuunta) | 140 nM |
| Karheus Bendtsen | 50 ml/min |
| Koko | A4 (210 x 297 mm) |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 111107 |
| Opasiteetti | 98 % |
| Paksuus | 125 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 64 riisiä) |
| Tuotetyyppi | 120 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Vaaleus ISO | 113 % |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | Xerox |
| Valmistajan tuotenumero | X003R98847 |
| Varastosaldo | 4 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, PEFC Sertifioitu, FSC Sertifoitu, Sininen enkeli (Blauer Engel) |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas kopiopaperi on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Poistotuote tuotetta saatavilla rajoitetusti, niin kauan kuin varastoa riittää.
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi A4 120g valkoinen tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| Bulkki | 1.25 cm3/g |
| EAN | 5017534979585 |
| Grammapaino | 120 g |
| Jäykkyys (konesuunta) | 250 nM |
| Jäykkyys (poikkisuunta) | 140 nM |
| Karheus Bendtsen | 50 ml/min |
| Koko | A4 (210 x 297 mm) |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 111107 |
| Opasiteetti | 98 % |
| Paksuus | 125 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 64 riisiä) |
| Tuotetyyppi | 120 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Vaaleus ISO | 113 % |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | Xerox |
| Valmistajan tuotenumero | X003R98847 |
| Varastosaldo | 4 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, PEFC Sertifioitu, FSC Sertifoitu, Sininen enkeli (Blauer Engel) |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi A4 120g valkoinen Xerox Colotech+PEFC on ympäristöystävällinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen tasokkaan laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja tuotteita. Suosi ympäristöä säästäviä toimistotuotteita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Paksu tulostuspaperi Xerox Colotech+
Paksu tulostuspaperi A4 120g Xerox Colotech+. Kopiopaperi laatikko on 4 riisiä. Yksi riisi on 500 paperiarkkia, laatikossa on 2000 arkkia. Xerox Colotech A4 paperiarkki koko 210×297mm. Paksu tulostuspaperi Xerox Colotech+ on päällystämätön, valkoinen, erittäin sileäpintainen paperi, joten se sopii hyvin sekä mustavalko että värilliseen tulostukseen. Kopiopaperi Xerox Colotech+ on valmistettu ColorLok tekniikalla, mikä tarkoittaa, että muste imeytyy syvemmälle paperiin ja pigmentit (värillinen hienojakoinen jauhe, joka antaa värille optisen ominaisuuden) pysyvät lähellä paperin pintaa. Eli tulosteissa värit ovat voimakkaampia kuin tavanomaiselle paperille tulostettuna ja tulosteet sekä selkeitä että tarkkoja. Lisäksi ColorLok tekniikalla valmistetulla paperilla on lyhyempi kuivumisaika.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kopiopaperi A4 145mic säänkestävä Xerox Premium Never Tear
Hinta 72,22€ / PAKPitkälle kehitetty Premium NeverTear säänkestävä tulostuspaperi kestää ulkokäyttöä, vettä, kemikaaleja ja kovaa kulutusta ilman laminointia! Kirkkaasta valkoisesta polyesterista valmistettu erikoispaperi korkealla opasiteetilla ja valkoisuudella ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 95mic säänkestävä Xerox Premium Never Tear
Hinta 53,66€ / PAKPremium NeverTear on pitkälle kehitetty, kirkaasta valkoisesta polyesterista valmistettu tulostusmateriaali. Se soveltuu täydellisesti sekä väri- että mustavalkotulostukseen. Sileä mattapinta takaa eloisat kuvat ja erinomaisen väriaineen kiinnittymisen. Lisäarvoa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 123mic säänkestävä Xerox Premium Never Tear
Hinta 89,72€ / LTKPitkälle kehitetty Premium NeverTear säänkestävä tulostuspaperi kestää ulkokäyttöä, vettä, kemikaaleja ja kovaa kulutusta ilman laminointia! Kirkkaasta valkoisesta polyesterista valmistettu erikoispaperi korkealla opasiteetilla ja valkoisuudella ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 itsejäljentävä Premium Digital Carbonless CFB
Hinta 27,26€ / RSIArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, ...VarastossaTarkastele
-
+


