Kopiopaperi A4 itsejäljentävä Premium Digital Carbonless CFB hinta 27,26€
29 arviota
27,26€ / RSI
kopiopaperi tiukkaan hintaan 27,26 €
Kopiopaperi A4 itsejäljentävä Premium Digital Carbonless CFB. Tämän erinomaisen erikoispaperin verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. . Varma toimituspalvelumme kuljettaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi A4 itsejäljentävä Premium tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 6405048403723 |
| Grammapaino | 85 g |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 50 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 111035 |
| Lavalla (kpl) | 200 |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 5 riisiä) |
| Tuotetyyppi | 80 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valmistaja | NO BRAND |
| Valmistajan tuotenumero | X003R99070 |
| Varastosaldo | 102 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvä kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi A4 itsejäljentävä Premium tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 6405048403723 |
| Grammapaino | 85 g |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 50 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 111035 |
| Lavalla (kpl) | 200 |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 5 riisiä) |
| Tuotetyyppi | 80 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valmistaja | NO BRAND |
| Valmistajan tuotenumero | X003R99070 |
| Varastosaldo | 102 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kopiopaperi A4 145mic säänkestävä Xerox Premium Never Tear
Hinta 72,22€ / PAKPitkälle kehitetty Premium NeverTear säänkestävä tulostuspaperi kestää ulkokäyttöä, vettä, kemikaaleja ja kovaa kulutusta ilman laminointia! Kirkkaasta valkoisesta polyesterista valmistettu erikoispaperi korkealla opasiteetilla ja valkoisuudella ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 95mic säänkestävä Xerox Premium Never Tear
Hinta 53,66€ / PAKPremium NeverTear on pitkälle kehitetty, kirkaasta valkoisesta polyesterista valmistettu tulostusmateriaali. Se soveltuu täydellisesti sekä väri- että mustavalkotulostukseen. Sileä mattapinta takaa eloisat kuvat ja erinomaisen väriaineen kiinnittymisen. Lisäarvoa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 123mic säänkestävä Xerox Premium Never Tear
Hinta 89,72€ / LTKPitkälle kehitetty Premium NeverTear säänkestävä tulostuspaperi kestää ulkokäyttöä, vettä, kemikaaleja ja kovaa kulutusta ilman laminointia! Kirkkaasta valkoisesta polyesterista valmistettu erikoispaperi korkealla opasiteetilla ja valkoisuudella ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 80g itsejäljentävä Prem. Digit Carbon valk/kelt
Hinta 38,08€ / RSIXerox Pemium Digital Carbonless - itsejäljentävä paperi valkoinen/keltainen. Kopiopaperi on suunniteltu Dry toner -laitteisiin. Tuotteet edut: - Luo laadukkaita yrityslomakkeita ja asiakirjoja sinulle sopivassa määrin tai tarpeen mukaan lasertulostimellasi tai kopiokoneellasi - Täydellinen ...VarastossaTarkastele
-
+


