Geelikynä Pentel bl107 mek 0,7 sin hinta 1,91€
6 arviota
1,91€ / kpl
Geelikynä tingittyyn hintaan 1,91 €
Geelikynä Pentel bl107 mek 0,7 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu pentel energel x bl107 -geelikynän nestemäinen geelimuste kuivuu erittäin nopeasti, joten kynä sopii erityisen hyvin vasenkätisille. juokseva muste takaa myös erittäin pehmeän kirjoittamistuntuman, jota parantaa entisestään kuminen otepinta. ympäristöystävällinen kynä on valmistettu 84-prosenttisesti kierrätetystä muovista. medium-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,35 mm. Minimitilaus 1. Tukkupakkauksessa 12. Lavalla 576.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa geelikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän geelikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Geelikynä Pentel bl107 mek 0,7 sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 884851006813 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 550 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | BL107-C |
| Viiva | 0,35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä geelikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Eco Mark Japan (JEA) | Kyllä |
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 84 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 67 |
geelikynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja erinomainen geelikynien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat geelikynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen geelikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Poistotuote
Geelikynä Pentel bl417r energel 0.35 mus
Hinta 5€ / kplGeelikynä Pentel bl417r energel 0.35 mus. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. 96,7-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista valmistettu pentel energel bl417r -geelikynä on ihanteellinen vasenkätisille kirjoittajille nopeasti kuivuvan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Pentel bl77 mek 0,35 mus
Hinta 3,07€ / kplGeelikynä Pentel bl77 mek 0,35 mus. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. 54-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista valmistettu pentel energel bl77 -geelikynä on ihanteellinen vasenkätisille kirjoittajille nopeasti kuivuvan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Pentel bl77 mek 0,35 pun
Hinta 3,18€ / kplGeelikynä Pentel bl77 mek 0,35 pun. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. 54-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista valmistettu pentel energel bl77 -geelikynä on ihanteellinen vasenkätisille kirjoittajille nopeasti kuivuvan musteensa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Pentel bl77 mek 0,35 sin
Hinta 3,68€ / kplGeelikynä Pentel bl77 mek 0,35 sin. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. 54-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista valmistettu pentel energel bl77 -geelikynä on ihanteellinen vasenkätisille kirjoittajille nopeasti kuivuvan musteensa ansiosta.VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Pentel bln75 0,25 musta
Hinta 3,30€ / kplGeelikynä Pentel bln75 0,25 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pentel energel bln75 -geelikynän muste kuivuu nopeasti eikä tahraa. kynän kumiote takaa hyvän kirjoitustuntuman. fine-kärki: kuula ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Pentel bln75 0,25 pun
Hinta 3,23€ / kplGeelikynä Pentel bln75 0,25 pun. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pentel energel bln75 -geelikynän muste kuivuu nopeasti eikä tahraa. kynän kumiote takaa hyvän kirjoitustuntuman. fine-kärki: kuula 0,5 mm, ...VarastossaTarkastele
-
+


