Geelikynä Lyreco mek 0,4 sin hinta 1,51€
7 arviota
1,51€ / kpl
Geelikynä tingittyyn hintaan 1,51 €
Geelikynä Lyreco mek 0,4 sin. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Painomekanismilla varustetun lyreco premium -geelikynän muste on arkistokelpoista (iso 27668-2). kynän läpikuultava runko kertoo jäljellä olevan musteen määrän, ja ergonominen, kuminen otepinta takaa hyvän kirjoitustuntuman. medium-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 30 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa geelikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän geelikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Geelikynä Lyreco mek 0,4 sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3662168015653 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Ei |
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 500 m |
| Runko | Läpinäkyvä, Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | RGR-1 GEL 0.7MM BLUE |
| Viiva | 0,4 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 61 |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
geelikynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvälaatuinen geelikynien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain geelikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas geelikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Geelikynä MG Vision 0,7mm musta 0,7mm musta
Hinta 0,57€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä MG Vision 0,7mm sininen 0,7mm sininen
Hinta 0,57€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Lyreco mek 0,4 musta
Hinta 1,52€ / kplGeelikynä Lyreco mek 0,4 musta. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Painomekanismilla varustetun lyreco premium -geelikynän muste on arkistokelpoista (iso 27668-2). kynän läpikuultava runko kertoo jäljellä olevan musteen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Lyreco mek 0,35 musta
Hinta 1,38€ / kplGeelikynä Lyreco mek 0,35 musta. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Lyrecon tukevalla kumiotteella varustettu geelikynä on valmistettu 78-prosenttisesti kierrätetyistä materiaaleista. sen läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Lyreco mek 0,35 punainen
Hinta 1,40€ / kplGeelikynä Lyreco mek 0,35 punainen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyrecon tukevalla kumiotteella varustettu geelikynä on valmistettu 78-prosenttisesti kierrätetyistä materiaaleista. sen läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Lyreco mek 0,35 sin
Hinta 1,39€ / kplGeelikynä Lyreco mek 0,35 sin. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyrecon tukevalla kumiotteella varustettu geelikynä on valmistettu 78-prosenttisesti kierrätetyistä materiaaleista. sen läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan ...VarastossaTarkastele
-
+


