Geelikynä Lyreco mek 0,35 sin hinta 1,39€
3 arviota
1,39€ / kpl
Geelikynä Ecolta hintaan 1,39 €
Geelikynä Lyreco mek 0,35 sin. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyrecon tukevalla kumiotteella varustettu geelikynä on valmistettu 78-prosenttisesti kierrätetyistä materiaaleista. sen läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen määrän, ja painomekanismi kertoo nopeasti kuivuvan musteen värin. taskupidike. fine-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,35 mm. myyntierä: 1 pkt ( 12 kpl) / 25 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa geelikynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän geelikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Geelikynä Lyreco mek 0,35 sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3662168006934 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Ei |
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 500 m |
| Runko | Vihreä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | ECO CCH-4 GEL 0.7MM BLUE |
| Viiva | 0,35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä geelikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 70 |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
geelikynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen geelikynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain geelikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas geelikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Geelikynä MG Vision 0,7mm musta 0,7mm musta
Hinta 0,57€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä MG Vision 0,7mm sininen 0,7mm sininen
Hinta 0,57€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Lyreco mek 0,4 musta
Hinta 1,52€ / kplGeelikynä Lyreco mek 0,4 musta. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Painomekanismilla varustetun lyreco premium -geelikynän muste on arkistokelpoista (iso 27668-2). kynän läpikuultava runko kertoo jäljellä olevan musteen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Lyreco mek 0,4 sin
Hinta 1,51€ / kplGeelikynä Lyreco mek 0,4 sin. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Painomekanismilla varustetun lyreco premium -geelikynän muste on arkistokelpoista (iso 27668-2). kynän läpikuultava runko kertoo jäljellä olevan musteen määrän, ja ergonominen, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Lyreco mek 0,35 musta
Hinta 1,38€ / kplGeelikynä Lyreco mek 0,35 musta. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Lyrecon tukevalla kumiotteella varustettu geelikynä on valmistettu 78-prosenttisesti kierrätetyistä materiaaleista. sen läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä Lyreco mek 0,35 punainen
Hinta 1,40€ / kplGeelikynä Lyreco mek 0,35 punainen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyrecon tukevalla kumiotteella varustettu geelikynä on valmistettu 78-prosenttisesti kierrätetyistä materiaaleista. sen läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+


