Audiojatkokaapeli 3.5mm uros-naaras 5m hinta 4,34€
8 arviota
4,34€ / KPL
audiojatkokaapeli hyvään hintaan 4,34 €
Audiojatkokaapeli 3.5mm uros-naaras 5m. Se on hyvälaatuinen tietokonetarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). DELTACO äänikaapeli, 3,5 mm uros - naaras, 5 m Tavallisen stereokaapelin jatke. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa audiojatkokaapelin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Audiojatkokaapeli 3 5mm uros-naaras tiedot
| Audiojatkokaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1057330 |
|---|---|
| EAN | 7340004634027 |
| Johdon pituus | 5 m |
| Liitäntä A | 3.5 mm Stereo Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | 3.5 mm Stereo Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 5 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | DELTACO |
| Valmistajan tuotenumero | 1057330 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
audiojatkokaapelin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja erinomainen audiojatkokaapelien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain audiojatkokaapelit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän audiojatkokaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Audiojatkokaapeli 3 5mm uros-naaras tiedot
| Audiojatkokaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1057330 |
|---|---|
| EAN | 7340004634027 |
| Johdon pituus | 5 m |
| Liitäntä A | 3.5 mm Stereo Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | 3.5 mm Stereo Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 5 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | DELTACO |
| Valmistajan tuotenumero | 1057330 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
HPE Networking Instant On 1430 8G Switch verkkokytkin
Hinta 92,27€ / KPLHPE Networking Instant On 1430 8G Switch - Kytkin - hallitsematon - 8 x 10/100/1000 - työpöytä, seinään asennettava - BTO Työpöytä, seinään asennettava SUoritusteho: Suoritusteho: 11.9 Mbps Kytkemiskapasiteetti: 16 Gbit/s Latenssi (100 Mbps): 2.7 µs Viive (1 Gbps): 1.8 µsTilaustuoteTarkastele
-
+
-
MicroConnect SVGA Full HD M-M 10m
Hinta 33,05€ / KPLTämän Full HD SVGA -kaapelin avulla voit liittää esimerkiksi tietokoneen tai kannettavan tietokoneen näyttöön tai projektoriin Suurin resoluutio: Full HD 1920*1080p@60 Hz Kaksoissuojatut ja kullatut liittimet ferriittisydämillä Liitäntä 1: VGA Male Liitäntä 2: VGA Male Pituus : 10mTilaustuoteTarkastele
-
+


