Kaapeli USB-C 3.2/USB3.0 A GEN 2 0.5m musta hinta 12,01€
7 arviota
12,01€ / KPL
kaapeli edullisesti, hintaan 12,01 €
Kaapeli USB-C 3.2/USB3.0 A GEN 2 0.5m musta. Se on hyvälaatuinen oheislaite, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Tiedonsiirtonopeus: 10 Gbps Erittäin nopeaan synkronointiin ja lataamiseen 3 A asti Taaksepäin yhteensopivuus USB2.0:n ja 1.1:n kanssa Tehonsyöttö: 15 wattia. Varma toimituspalvelumme kuljettaa kaapelin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kaapeli USB-C 3 tiedot
| EAN | 5704174091004 |
|---|---|
| Johdon pituus | 0.5 m |
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1056821 |
| Liitäntä A | USB 3.0 A Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | USB-C 3.2 male |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | USB-kaapeli |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1056821 |
| Varastosaldo | 5 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas kaapeleiden verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kaapelit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kaapeli USB-C 3 tiedot
| EAN | 5704174091004 |
|---|---|
| Johdon pituus | 0.5 m |
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1056821 |
| Liitäntä A | USB 3.0 A Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | USB-C 3.2 male |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | USB-kaapeli |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1056821 |
| Varastosaldo | 5 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kaapeli MicroConnect 3.5mm-M/2xRCA-M stereo 1,5m
Hinta 3,63€ / KPL3.5mm-M/2xRCA-M, stereokaapeli 1,5mTilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kaapelipidike 3M 2 kpl/pakkaus
Hinta 4,02€ / PAKKaapelipidike, 2 kpl/pak.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kaapeli USB-C 3.2 Gen 1.5m musta
Hinta 21,02€ / KPLTämä USB-C-kaapeli on tarkoitettu USB-C-liitännällä varustettujen ulkoisten USB-laitteiden liittämiseen (esim. älypuhelimet, tabletit ja uudemmat tietokoneet) Tiedonsiirtonopeus jopa 20 Gbit/s. USB-C Gen 3.2 Tukee 20 Gbps dataa 5~20V/5A + E-merkki Teho 100W DP-Vaihtoehtoinen tila 4k/60HzTilaustuoteTarkastele
-
+


