Apple iphone SE2020 64GB Black tehdashuollettu hinta 157,62€
6 arviota
157,62€ / KPL
apple iphone tingittyyn hintaan 157,62 €
Apple iphone SE2020 64GB Black tehdashuollettu. Tämän erinomaisen Apple-tuotteen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Tehdashuollettu iPhone SE2020 64GB puhelin. Vastuullinen ratkaisu joka toimitetaan ekologisessa myyntipakkauksessa. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Apple iphone SE2020 64GB tiedot
| Akku | 1,821mAh akku. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1055851 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 138.4 mm Leveys: 67.3 mm Syvyys: 7.3 mm |
| EAN | 6419683013445 |
| Etukamera | 7 Mpix kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS15 |
| Muut värit | Valkoinen Punainen |
| Näytön koko | 4.7-tuuman Retina DHD -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix laajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1055851 |
| Varastosaldo | 275 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 4G / LTE, Wi-Fi |
| Väri | Musta |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain Apple iPhonet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone SE2020 64GB tiedot
| Akku | 1,821mAh akku. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1055851 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 138.4 mm Leveys: 67.3 mm Syvyys: 7.3 mm |
| EAN | 6419683013445 |
| Etukamera | 7 Mpix kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS15 |
| Muut värit | Valkoinen Punainen |
| Näytön koko | 4.7-tuuman Retina DHD -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix laajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1055851 |
| Varastosaldo | 275 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 4G / LTE, Wi-Fi |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone SE2020 64GB Black tehdashuollettu on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja tuotteita. Suosi ympäristöä säästäviä toimistotuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


