Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu hinta 640,56€
3 arviota
640,56€ / KPL
apple iphone huokeaan hintaan 640,56 €
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu. Se on hyvä Apple-tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. Takuu 12kk. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 13 Mini tiedot
| Akku | Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. Litium-Ioniakku sisäänrakennettu |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062309 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 131.5 mm Leveys: 64.2 mm Syvyys: 7.65 mm |
| EAN | 6419683016019 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Musta Valkoinen |
| Näytön koko | 5.4 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12MP kaksoiskamerasysteemi |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 4319501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062309 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi 6 |
| Väri | Blue |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain Apple iPhonet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 13 Mini tiedot
| Akku | Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. Litium-Ioniakku sisäänrakennettu |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062309 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 131.5 mm Leveys: 64.2 mm Syvyys: 7.65 mm |
| EAN | 6419683016019 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Musta Valkoinen |
| Näytön koko | 5.4 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12MP kaksoiskamerasysteemi |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 4319501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062309 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi 6 |
| Väri | Blue |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu paljon laatusertifioituja tuotteita. Suosi ympäristöä säästäviä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


