Apple iphone SE2020 256GB White tehdashuollettu hinta 301,14€
3 arviota
301,14€ / KPL
apple iphone Ecolta hintaan 301,14 €
Apple iphone SE2020 256GB White tehdashuollettu. Se on hyvä Apple-tuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. Takuu 12kk. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Apple iphone SE2020 256GB tiedot
| Akku | 1,821mAh akku. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062383 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 138.4 mm Leveys: 67.3 mm Syvyys: 7.3 mm |
| EAN | 6419683016347 |
| Etukamera | 7 Mpix kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Musta Punainen |
| Näytön koko | 4.7-tuuman Retina DHD -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix laajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062383 |
| Varastosaldo | 3 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 4G / LTE, Wi-Fi |
| Väri | Valkoinen |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja laadukas Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain Apple iPhonet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone SE2020 256GB tiedot
| Akku | 1,821mAh akku. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062383 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 138.4 mm Leveys: 67.3 mm Syvyys: 7.3 mm |
| EAN | 6419683016347 |
| Etukamera | 7 Mpix kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Musta Punainen |
| Näytön koko | 4.7-tuuman Retina DHD -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix laajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062383 |
| Varastosaldo | 3 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 4G / LTE, Wi-Fi |
| Väri | Valkoinen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone SE2020 256GB White tehdashuollettu on ekologinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi luontoa säästäviä toimistotuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


