Apple iphone 16 128GB musta huollettu hinta 643,59€
4 arviota
643,59€ / KPL
apple iphone edullisesti, hintaan 643,59 €
Apple iphone 16 128GB musta huollettu. Se on hyvälaatuinen Apple-tuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Vesi- ja pölytiivis IP68 (IEC-standardi 60529, enimmäissyvyys 6 metriä enintään 30 minuutin ajan) A18 sirulla. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa Apple iPhonen ilmaisella toimituksella toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Apple iphone 16 128GB tiedot
| Akku | Sisäänrakennettu litiumioniakku minimissää 80 % uuden puhelimen kapasiteetista. Lataus USB-C tai MagSafe langaton lataus 25W. Langaton Qi-lataus jopa 25W teholla |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1064147 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 147.6 mm Leveys: 71.6 mm Syvyys: 7.8 mm |
| EAN | 6419683019652 |
| Etukamera | 12 Mpix kamera, FaceID |
| Käyttöjärjestelmä | iOS26 |
| Näytön koko | Super Retina XDR-näyttö 6,1 tuuman (lävistäjä) OLED-täysnäyttö 2556x1179 pikselin tarkkuus 460ppi |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksi SIMiä (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 48 Mpix Fusion-pääkamera: 26 mm, ƒ/1.6 aukko, kennoa liikuttava optinen kuvanvakain, 100 % Focus Pixels ?ominaisuus, erittäin suuritarkkuuksisten kuvien tuki (24 Mpix ja 48 Mpix) 4K-tasoinen 24 fps, 25 fps, 30 fps tai 60 fps Dolby Vision -videokuvaus |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1064147 |
| Varastosaldo | 10 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G, Gigabit LTEWifi 7 (802.11be) |
| Väri | musta |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä Apple iPhonien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain Apple iPhonet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 16 128GB tiedot
| Akku | Sisäänrakennettu litiumioniakku minimissää 80 % uuden puhelimen kapasiteetista. Lataus USB-C tai MagSafe langaton lataus 25W. Langaton Qi-lataus jopa 25W teholla |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1064147 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 147.6 mm Leveys: 71.6 mm Syvyys: 7.8 mm |
| EAN | 6419683019652 |
| Etukamera | 12 Mpix kamera, FaceID |
| Käyttöjärjestelmä | iOS26 |
| Näytön koko | Super Retina XDR-näyttö 6,1 tuuman (lävistäjä) OLED-täysnäyttö 2556x1179 pikselin tarkkuus 460ppi |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksi SIMiä (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 48 Mpix Fusion-pääkamera: 26 mm, ƒ/1.6 aukko, kennoa liikuttava optinen kuvanvakain, 100 % Focus Pixels ?ominaisuus, erittäin suuritarkkuuksisten kuvien tuki (24 Mpix ja 48 Mpix) 4K-tasoinen 24 fps, 25 fps, 30 fps tai 60 fps Dolby Vision -videokuvaus |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1064147 |
| Varastosaldo | 10 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G, Gigabit LTEWifi 7 (802.11be) |
| Väri | musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 16 128GB musta huollettu on ekologinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Tuotteen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu paljon laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ekologisia toimistotarvikkeita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


