Apple iphone 15 Pro 128GB valkotitaani tehdashuollettu hinta 990,97€
3 arviota
990,97€ / KPL
apple iphone tiukkaan hintaan 990,97 €
Apple iphone 15 Pro 128GB valkotitaani tehdashuollettu. Se on laadukas Apple-tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Titaanikuori, Ceramic Shield -etulasi, Erikoisvalmisteinen mattalasitausta. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa Apple iPhonen ilmaisella toimituksella toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 15 Pro tiedot
| Akku | Sisäänrakennettu ladattava litiumioniakku, MagSafe-lataus 15W langaton. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1063754 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.6 mm Leveys: 70.6 mm Syvyys: 8.25 mm |
| EAN | 6419683019003 |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | Super Retina XDR-näyttö 6,1'' 2556x1179 dpi Kontrastisuhde 2 000 000:1 True tone, laaja väriskaala (P3). Värinäkosketus. Rasvaisia sormenjälkiä hylkivä pinnoite |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksi SIMiä (nano-SIM ja eSIM) |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063754 |
| Varastosaldo | 4 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | valkotitaani |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja erinomainen Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat Apple iPhonet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 15 Pro tiedot
| Akku | Sisäänrakennettu ladattava litiumioniakku, MagSafe-lataus 15W langaton. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1063754 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.6 mm Leveys: 70.6 mm Syvyys: 8.25 mm |
| EAN | 6419683019003 |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | Super Retina XDR-näyttö 6,1'' 2556x1179 dpi Kontrastisuhde 2 000 000:1 True tone, laaja väriskaala (P3). Värinäkosketus. Rasvaisia sormenjälkiä hylkivä pinnoite |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksi SIMiä (nano-SIM ja eSIM) |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063754 |
| Varastosaldo | 4 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | valkotitaani |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 15 Pro 128GB valkotitaani tehdashuollettu on ekologinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Tuotteen hyvän laadun varmistaa laatusertifikaatti. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi luontoa säästäviä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


