Apple iphone 14 128GB Purple tehdashuollettu hinta 618,33€
4 arviota
618,33€ / KPL
apple iphone järkevään hintaan 618,33 €
Apple iphone 14 128GB Purple tehdashuollettu. Se on tasokas Apple-tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Tehdashuollettu iPhone 14 128GB puhelin. Vastuullinen ratkaisu joka toimitetaan ekologisessa myyntipakkauksessa. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.
Apple iphone 14 128GB tiedot
| Akku | Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062334 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 7.8 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 146.7 mm |
| EAN | 6419683016095 |
| Etukamera | 12 Mpix ultralaajakulma: 13 mm, ƒ/2.4 aukko ja 120° kuvakulma |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Valkoinen Sininen Punainen Keltainen Musta |
| Näytön koko | 6,1 tuuman (lävistäjä) OLED-täysnäyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksi SIMiä (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix pääkamera: 26 mm, ƒ/1.5 aukko, kennoa liikuttava optinen kuvanvakain, 100 % Focus Pixels ?ominaisuus |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062334 |
| Varastosaldo | 7 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G/LTE, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Väri | Violetti |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain Apple iPhonet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 14 128GB tiedot
| Akku | Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062334 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 7.8 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 146.7 mm |
| EAN | 6419683016095 |
| Etukamera | 12 Mpix ultralaajakulma: 13 mm, ƒ/2.4 aukko ja 120° kuvakulma |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Valkoinen Sininen Punainen Keltainen Musta |
| Näytön koko | 6,1 tuuman (lävistäjä) OLED-täysnäyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksi SIMiä (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix pääkamera: 26 mm, ƒ/1.5 aukko, kennoa liikuttava optinen kuvanvakain, 100 % Focus Pixels ?ominaisuus |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062334 |
| Varastosaldo | 7 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G/LTE, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Väri | Violetti |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 14 128GB Purple tehdashuollettu on ekologinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi ympäristöystävällisiä toimistotarvikkeita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


