Apple iphone 13 mini 128GB Green tehdashuollettu hinta 635€
3 arviota
635€ / KPL
apple iphone tingittyyn hintaan 635,00 €
Apple iphone 13 mini 128GB Green tehdashuollettu. Se on tasokas Apple-tuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Tehdashuollettu iPhone 14 128GB puhelin. Vastuullinen ratkaisu joka toimitetaan ekologisessa myyntipakkauksessa. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 13 mini tiedot
| Akku | Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062335 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 7.65 mm Leveys: 64.2 mm Syvyys: 131.5 mm |
| EAN | 6419683016101 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Musta Valkoinen Sininen Pinkki |
| Näytön koko | 5.4 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix ammattitason kamerajärjestelmä: tele-, laajakulma? ja ultralaajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062335 |
| Varastosaldo | 4 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi 6 |
| Väri | Vihreä |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja laadukas Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat Apple iPhonet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 13 mini tiedot
| Akku | Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062335 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 7.65 mm Leveys: 64.2 mm Syvyys: 131.5 mm |
| EAN | 6419683016101 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Musta Valkoinen Sininen Pinkki |
| Näytön koko | 5.4 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix ammattitason kamerajärjestelmä: tele-, laajakulma? ja ultralaajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062335 |
| Varastosaldo | 4 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi 6 |
| Väri | Vihreä |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 13 mini 128GB Green tehdashuollettu on ekologinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Tuotteen erinomaisen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja tuotteita. Suosi ympäristöystävällisiä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


