Apple iphone 13 128GB Green tehdashuollettu hinta 470,47€
4 arviota
470,47€ / KPL
apple iphone Ecolta hintaan 470,47 €
Apple iphone 13 128GB Green tehdashuollettu. Se on hyvälaatuinen Apple-tuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Tehdashuollettu iPhone 13 128GB puhelin. Vastuullinen ratkaisu joka toimitetaan ekologisessa myyntipakkauksessa. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa Apple iPhonen ilmaisella toimituksella toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 13 128GB tiedot
| Akku | Li-ion akku, langaton lataus, toimii Qi-latureilla. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. Lightning-liitäntä. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1061760 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.7 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 7.65 mm |
| EAN | 6419683014770 |
| Etukamera | 12 Mpix kamera jossa f/2.2 aukko |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Musta Sininen Valkoinen Punainen Pinkki |
| Näytön koko | 6,1“ Super Retina XDR -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM - nano- ja eSIM |
| Takakamera | 12 Mpx laajakulma + 12 Mpx ultralaajakulma |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1061760 |
| Varastosaldo | 17 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | EDGE, HSPA+, DC-HSDPA, VoLTE, FDD-LTE, TDD-LTE, VoWiFi, Gigabitin LTE, LAA, 5G NR FR1 |
| Väri | Vihreä |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat Apple iPhonet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 13 128GB tiedot
| Akku | Li-ion akku, langaton lataus, toimii Qi-latureilla. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. Lightning-liitäntä. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1061760 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.7 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 7.65 mm |
| EAN | 6419683014770 |
| Etukamera | 12 Mpix kamera jossa f/2.2 aukko |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Musta Sininen Valkoinen Punainen Pinkki |
| Näytön koko | 6,1“ Super Retina XDR -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM - nano- ja eSIM |
| Takakamera | 12 Mpx laajakulma + 12 Mpx ultralaajakulma |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1061760 |
| Varastosaldo | 17 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | EDGE, HSPA+, DC-HSDPA, VoLTE, FDD-LTE, TDD-LTE, VoWiFi, Gigabitin LTE, LAA, 5G NR FR1 |
| Väri | Vihreä |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 13 128GB Green tehdashuollettu on ekologinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Tuotteen erinomaisen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ekologisia toimistotarvikkeita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


