Apple iphone 13 128GB Blue Tehdashuollettu hinta 528,90€
3 arviota
528,90€ / KPL
apple iphone alhaiseen hintaan 528,90 €
Apple iphone 13 128GB Blue Tehdashuollettu. Se on tasokas Apple-tuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Tehdashuollettu iPhone 13 128GB puhelin. Vastuullinen ratkaisu joka toimitetaan ekologisessa myyntipakkauksessa. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa Apple iPhonen ilmaisella toimituksella toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Apple iphone 13 128GB tiedot
| Akku | Li-ion akku, langaton lataus, toimii Qi-latureilla. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1058608 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.7 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 7.65 mm |
| EAN | 6419683008540 |
| Etukamera | 12 Mpix kamera jossa f/2.2 aukko |
| Käyttöjärjestelmä | iOS 15 |
| Muut värit | Musta Valkoinen Vihreä Punainen Pinkki |
| Näytön koko | 6,1“ Super Retina XDR -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM - nano- ja eSIM |
| Takakamera | 12 Mpx laajakulma + 12 Mpx ultralaajakulma |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1058608 |
| Varastosaldo | 5 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | EDGE, HSPA+, DC-HSDPA, VoLTE, FDD-LTE, TDD-LTE, VoWiFi, Gigabitin LTE, LAA, 5G NR FR1 |
| Väri | Sininen |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat Apple iPhonet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas apple iphone on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 13 128GB tiedot
| Akku | Li-ion akku, langaton lataus, toimii Qi-latureilla. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1058608 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.7 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 7.65 mm |
| EAN | 6419683008540 |
| Etukamera | 12 Mpix kamera jossa f/2.2 aukko |
| Käyttöjärjestelmä | iOS 15 |
| Muut värit | Musta Valkoinen Vihreä Punainen Pinkki |
| Näytön koko | 6,1“ Super Retina XDR -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM - nano- ja eSIM |
| Takakamera | 12 Mpx laajakulma + 12 Mpx ultralaajakulma |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1058608 |
| Varastosaldo | 5 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | EDGE, HSPA+, DC-HSDPA, VoLTE, FDD-LTE, TDD-LTE, VoWiFi, Gigabitin LTE, LAA, 5G NR FR1 |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 13 128GB Blue Tehdashuollettu on ekologinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Tuotteen hyvän laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöystävällisiä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


