Apple iphone 12 mini 64GB red tehdashuollettu hinta 333,01€
5 arviota
333,01€ / KPL
apple iphone järkevään hintaan 333,01 €
Apple iphone 12 mini 64GB red tehdashuollettu. Se on erinomainen Apple-tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. . Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 12 mini tiedot
| Akku | Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1059102 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 131.5 mm Leveys: 64.2 mm Syvyys: 7.4 mm |
| EAN | 6419683008151 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS15 |
| Muut värit | Valkoinen Musta Violetti Sininen Vihreä |
| Näytön koko | 5.4 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix ammattitason kamerajärjestelmä: tele-, laajakulma? ja ultralaajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1059102 |
| Varastosaldo | 15 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi 6 |
| Väri | red |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat Apple iPhonet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 12 mini tiedot
| Akku | Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1059102 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 131.5 mm Leveys: 64.2 mm Syvyys: 7.4 mm |
| EAN | 6419683008151 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS15 |
| Muut värit | Valkoinen Musta Violetti Sininen Vihreä |
| Näytön koko | 5.4 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix ammattitason kamerajärjestelmä: tele-, laajakulma? ja ultralaajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1059102 |
| Varastosaldo | 15 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi 6 |
| Väri | red |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 12 mini 64GB red tehdashuollettu on ekologinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Tuotteen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi ympäristöä säästäviä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


