Apple iphone 12 Mini 64GB Black tehdashuollettu hinta 350,70€
6 arviota
350,70€ / KPL
apple iphone säästöhintaan 350,70 €
Apple iphone 12 Mini 64GB Black tehdashuollettu. Se on tasokas Apple-tuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. Ceramic Shield -etulasi Lasitausta ja alumiinirakenne. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa Apple iPhonen ilmaisella toimituksella toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 12 Mini tiedot
| Akku | 2,815mAh Li-Ion sisäänrakennettu akku. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. Langaton MagSafe ja Qi-lataus |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1058327 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 131.5 mm Leveys: 64.2 mm Syvyys: 7.4 mm |
| EAN | 6419683007970 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS15 |
| Muut värit | Valkoinen Violetti Sininen Vihreä Punainen |
| Näytön koko | 5.4 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix ammattitason kamerajärjestelmä: tele-, laajakulma? ja ultralaajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1058327 |
| Varastosaldo | 34 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi 6 |
| Väri | Musta |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja erinomainen Apple iPhonien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain Apple iPhonet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas apple iphone on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 12 Mini tiedot
| Akku | 2,815mAh Li-Ion sisäänrakennettu akku. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. Langaton MagSafe ja Qi-lataus |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1058327 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 131.5 mm Leveys: 64.2 mm Syvyys: 7.4 mm |
| EAN | 6419683007970 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS15 |
| Muut värit | Valkoinen Violetti Sininen Vihreä Punainen |
| Näytön koko | 5.4 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12 Mpix ammattitason kamerajärjestelmä: tele-, laajakulma? ja ultralaajakulmakamera |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1058327 |
| Varastosaldo | 34 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi 6 |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 12 Mini 64GB Black tehdashuollettu on ekologinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen erinomaisen laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ekologisia toimistotuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


