Apple iphone 12 64GB White tehdashuollettu hinta 349,07€
4 arviota
349,07€ / KPL
apple iphone huokeaan hintaan 349,07 €
Apple iphone 12 64GB White tehdashuollettu. Tämän erinomaisen Apple-tuotteen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Tehdashuollettu iPhone 12 64GB puhelin. Vastuullinen ratkaisu joka toimitetaan ekologisessa myyntipakkauksessa. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 12 64GB tiedot
| Akku | 2,815mAh. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1059329 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.7 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 7.4 mm |
| EAN | 6419683008045 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS15 |
| Muut värit | Musta Sininen Punainen Violetti Vihreä |
| Näytön koko | 6.1 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12MP kaksoiskamerasysteemi |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1059329 |
| Varastosaldo | 2 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi |
| Väri | Valkoinen |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen Apple iPhonien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain Apple iPhonet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja erinomainen apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 12 64GB tiedot
| Akku | 2,815mAh. Tehdashuollettujen puhelimien akut ovat minimissään 80% maksimikapasiteetista. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1059329 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.7 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 7.4 mm |
| EAN | 6419683008045 |
| Etukamera | 12MP TrueDepth-kamera |
| Käyttöjärjestelmä | iOS15 |
| Muut värit | Musta Sininen Punainen Violetti Vihreä |
| Näytön koko | 6.1 tuuman Super Retina XDR-näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM (nano-SIM ja eSIM) |
| Takakamera | 12MP kaksoiskamerasysteemi |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1059329 |
| Varastosaldo | 2 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi |
| Väri | Valkoinen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 12 64GB White tehdashuollettu on ekologinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu paljon laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä toimistotuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


