Apple iphone 11 Pro 256GB Gold tehdashuollettu hinta 586,18€
5 arviota
586,18€ / KPL
apple iphone säästöhintaan 586,18 €
Apple iphone 11 Pro 256GB Gold tehdashuollettu. Se on tasokas Apple-tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). IP68 under IEC standard 60529 (max. depth 4m up to 30 min) A13 bionic chip Camera: Triple 12MP Ultra Wide, Wide, and Telephoto cameras. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 11 Pro tiedot
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1061822 |
|---|---|
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 144 mm Leveys: 71.4 mm Syvyys: 8.1 mm |
| EAN | 6419683015159 |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Vihreä |
| Näytön koko | 5,8'' Super Retina XDR display Fingerprint-resistant oleophobic coating |
| Takakamera | Triple 12MP Ultra Wide, Wide, and Telephoto cameras Ultra Wide: ƒ/2.4 aperture and 120° field of view 2x optical zoom in, 2x optical zoom out digital zoom up to 10x Portrait mode with advanced bokeh and Depth Control Portrait Lighting with six effects Dual optical image stabilization Night mode Auto Adjustments Advanced red-eye correctio Image formats captured: HEIF and jpeg |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1061822 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Kulta |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja laadukas Apple iPhonien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat Apple iPhonet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 11 Pro tiedot
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1061822 |
|---|---|
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 144 mm Leveys: 71.4 mm Syvyys: 8.1 mm |
| EAN | 6419683015159 |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Muut värit | Vihreä |
| Näytön koko | 5,8'' Super Retina XDR display Fingerprint-resistant oleophobic coating |
| Takakamera | Triple 12MP Ultra Wide, Wide, and Telephoto cameras Ultra Wide: ƒ/2.4 aperture and 120° field of view 2x optical zoom in, 2x optical zoom out digital zoom up to 10x Portrait mode with advanced bokeh and Depth Control Portrait Lighting with six effects Dual optical image stabilization Night mode Auto Adjustments Advanced red-eye correctio Image formats captured: HEIF and jpeg |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1061822 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Kulta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 11 Pro 256GB Gold tehdashuollettu on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Tuotteen erinomaisen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä toimistotarvikkeita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 640,56€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


