Svga kaapeli MicroConnect SVGA M-M 1m hinta 9,34€
6 arviota
9,34€ / KPL
svga kaapeli tiukkaan hintaan 9,34 €
Svga kaapeli MicroConnect SVGA M-M 1m. Se on hyvä tietokonetarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Tämän Full HD SVGA -jatkokaapelin avulla voit laajentaa yhteyttä esimerkiksi PC:n/kannettavaan näyttöön, keilaan tai projektoriin Maksimiresoluutio: Full HD 1920*1080p@60Hz Kaksinkertainen suojattu Nikkelipinnoitetut liittimet liittimet : SVGA uros-SVGA uros. Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa SVGA kaapelin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Svga kaapeli MicroConnect SVGA tiedot
| EAN | 5704327400967 |
|---|---|
| Johdon pituus | 1 m |
| SVGA Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1008745 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 1 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 93005 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
SVGA kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja laadukas SVGA kaapelien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain SVGA kaapelit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän SVGA kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Svga kaapeli MicroConnect SVGA tiedot
| EAN | 5704327400967 |
|---|---|
| Johdon pituus | 1 m |
| SVGA Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1008745 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 1 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 93005 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kaapelispiraali MediaRange halkaisija 20 mm 2,5 m
Hinta 8,15€ / KPLMediaRange-kaapelinippuputki on valmistettu joustavasta muovista ja sopii erinomaisesti näkyvän kaapeloinnin niputtamiseen toimistossa tai kotona. Mukana oleva työkalu auttaa sinua kytkemään kaapelit helposti ja nopeasti. Lisäkaapeleita voidaan lisätä tai poistaa myöhemmin. Materiaali: Muovi ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Svga kaapeli MicroConnect 3m musta M/M
Hinta 25,53€ / KPLSVGA-kaapeli, 3m musta.TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Dell OptiPlex 3000 pöytäkone Mikro I3 256GB Windows 10 Pro
Hinta 346,22€ / KPLDELL OptiPlex 3000. Suoritinperhe: Intel® Core i3, Prosessorimalli: i3-12100T. Sisäinen muisti: 8 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR4-SDRAM, Muistin kellotaajuus: 3200 MHz. Kokonaistallennuskapasiteetti: 256 GB, Tallennusmedia: SSD. Sisältyvän näytönohjaimen malli: Intel UHD Graphics 730.
VarastossaTarkastele
-
+


