stabilo 2in1 kuitukärkikynä0,5/2laj 10kpl hinta 11,32€
5 arviota
11,32€ / 10 kpl
Stabilo 2in1 kuitukärkikynä0,5/2laj 10kpl. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Stabilo trio 2in1 -kuitukärkikynässä on kaksi päätä: ohut pää (0,5 mm) kirjoittamista varten ja leveä pää (2,0 mm) värittämiseen. musteen voi pestä pois vedellä. lajitelmassa on 10 eri väriä. myyntierä: 1 pkt / 10 pkt.
Toimitetaan 10 kappaleen erissä. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
stabilo 2in1 kuitukärkikynä0,5/2laj 10kpl tuotetiedot
| EAN-koodi | 4006381375757 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 2 mm, 0,5 mm |
| Kärjenmalli | Kärjessä pieni kuula |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 10 |
| Riittävyys | 500 m |
| Runko | Värilajitelma |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 223/10-1 |
| Viiva | 0,5 mm 2 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Värilajitelma |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 21 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 75 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 4 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Resurssien käyttöä vähennetty | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 66 |
Kuitukärkikynä TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja erinomainen toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuitukärkikynä Faber-Castell Grip Finepen 0,4 mm musta
Hinta 0,59€ / KPLFaber-Castell Grip Finepen on ihanteellinen kuitukärkikynä ohuiden viivojen ja varjostuksen piirtämiseen. Kuitukärkikynässä on ergonomiseksi muotoiltu patentoitu Grip-otepinta, jonka ansiosta kynän käyttäminen on miellyttävää. Elintarvikeväreihin pohjautuva Finepen kynän muste lähtee ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Lyreco 0,3mm punainen
Hinta 0,59€ / kplKuitukärkikynä Lyreco 0,3mm punainen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco writerfine -kuitukärkikynän vesipohjainen muste kuivuu nopeasti. pakkauksessa on 12 kynää. viivan leveys: 0,3 mm.Jos haluat tilata täysin pakkauksin, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukynä Staed 30805 0.5mm musta blst
Hinta 3,92€ / kplKuitukynä Staed 30805 0.5mm musta blst. Se on erinomainen kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Musta kuitukärkikynä staedtler 30805 -kuitukynän ohut kärki sopii tarkkaan merkitsemiseen ja viivoittimen kanssa työskentelyyn. pitkäkärkisessä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä multimark FC Fine 4-värisrj vesiliukoinen (151404)
Hinta 4,72€ / SRJMultimark kuitukärjellä varustettu yleiskynä, joka soveltuu erinomaisesti kaikille sileille pinnoille kuten esimerkiksi piirtoheitinkalvoille, CD, DVD ja Blu-ray levyjen merkitsemiseen, lasille, metallille ja muoville (esimerkiksi PP:lle, PET:lle ja PVC:lle). Multimark ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä multimark Faber-Castell Superfine musta vesiliukoine.
Hinta 1,04€ / KPLMultimark -kynät soveltuvat erinomaisesti kaikille sileille pinnoille kuten esim. piirtoheitinkalvoille, CD-ROM ja DVD -levyjen merkitsemiseen, lasille, metallille ja muoville (esim. PP:lle, PET:lle ja PVC:lle). Värit ovat kirkkaat ja intensiiviset, linjat teräviä, jälki kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+


