Sähkönitoja Leitz 5532 musta nasta 10 sähkönitojan hinta 46,51€
28 arviota
46,51€ / KPL
sähkönitoja kilpailukykyiseen hintaan 46,51 €
Sähkönitoja Leitz musta 5532 sähkönitojassa edullinen tarjous hinta Leitz sähkönitoja nopealla toimituksella. Se on erinomainen toimistotuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Sähkönitoja päivittäisiin pieniin nidontatöihin. Nidontasyvyys 10 mm/10 arkki, nitomanastat Nro 10, toimii verkkovirralla, 3 vuoden takuu. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa sähkönitojan toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Sähkönitoja Leitz musta tiedot
| Arkkeja (max.) | 10 |
|---|---|
| EAN | 4002432399727 |
| Nidontasyvyys | 10 mm /10 arkkia |
| Niitit | Nro 10 |
| Nitojassa integroitu nastanpoistaja | Kyllä |
| Sähkönitojan mitat | Korkeus: 64 mm Leveys: 44 mm Syvyys: 153 mm |
| Sähkönitojan tuotekoodi verkkokaupassa | 172109 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44121615 |
| Valmistaja | LEITZ |
| Valmistajan tuotenumero | 55320095 |
| Varastosaldo | 17 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkovirta | Kyllä |
| Väri | Musta |
sähkönitojan TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä sähkönitojien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain sähkönitojat rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja erinomainen sähkönitoja on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän sähkönitojat lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Sähkönitoja Leitz musta tiedot
| Arkkeja (max.) | 10 |
|---|---|
| EAN | 4002432399727 |
| Nidontasyvyys | 10 mm /10 arkkia |
| Niitit | Nro 10 |
| Nitojassa integroitu nastanpoistaja | Kyllä |
| Sähkönitojan mitat | Korkeus: 64 mm Leveys: 44 mm Syvyys: 153 mm |
| Sähkönitojan tuotekoodi verkkokaupassa | 172109 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44121615 |
| Valmistaja | LEITZ |
| Valmistajan tuotenumero | 55320095 |
| Varastosaldo | 17 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkovirta | Kyllä |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä sähkönitoja on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Sähkönitoja Leitz musta 5532 sähkönitojassa edullinen tarjous hinta Leitz sähkönitoja nopealla toimituksella on ekologinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Sähkönitojan hyvän laadun varmistaa laatusertifikaatti. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi luontoa säästäviä toimistotuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Sähkönitoja Paristolla Elm es-510 no10 musta
Hinta 43,59€ / kplSähkönitoja Paristolla Elm es-510 no10 musta. Tämän erinomaisen tuotteen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Elm es-510 - paristonitoja sopii päivittäiseen käyttöön. voit käyttää nitojaa kotona, toimistolla tai vaikka työmatkalla. paristojen ansiosta nitojaa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Sähkönitoja Paristolla Leitz 5566 WOW jäänsininen 10ark (niitti nro 10)
Hinta 36,71€ / KPLParistonitoja päivittäisiin pieniin nidontatöihin. Nidontasyvyys 1 mm/10 arkki,nitomanasta E1 (10/4), niitti nro 10. 3 vuoden takuu.Helppo nitoa yhdellä kädellä, sopii säännölliseen käyttöön. Silmiä hivelevä, muodikkaat värit ja design, näyttää hyvältä ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Sähkönitoja Leitz 5533 musta
Hinta 114,31€ / kplSähkönitoja Leitz 5533 musta. Tämän erinomaisen toimistotarvikkeen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Leitz 5533 sähkönitoja on kätevä valinta, kun tarvitset tehokasta nitojaa. Se toimii verkkovirralla ja soveltuu sekä toimistoon että kotiin. Sähkönitoja soveltuu ...
VarastossaTarkastele
-
+



