Pilot acro 1000 kuulak 1.0 vaalsinrunko hinta 39,01€
3 arviota
39,01€ / kpl
Pilot acro 1000 kuulak 1.0 vaalsinrunko. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Pilot Acro 1000 kuulakärkikynä on hyödyllinen kirjoitusväline, joka tarjoaa sujuvan kirjoituskokemuksen, nopean kuivumisen, monipuolisuuden ja helppokäyttöisyyden. Se on käytännöllinen ja luotettava kynävalinta päivittäiseen käyttöön. Kuulakärkikynä on musta väriltään. Geelimäinen muste tarjoaa yleisesti erittäin kirkkaat ja eläväiset värit. Se antaa paremman värintoiston kuin useimmat muut kirjoitusvälineet, mikä tekee siitä suositun valinnan luovassa työskentelyssä ja korostamisessa. Kynän kartion muotoinen kärki mahdollistaa tarkan ja tarkasti hallittavan kirjoittamisen. Kynän kärki kapenee teräväksi pisteeksi, mikä helpottaa tarkkojen viivojen, pienten kirjainten ja yksityiskohtien kirjoittamista. Kynä on ympäristön kannalta vastuullisempi valinta, koska se on uudelleentäytettävä. Väri: musta Mustetyyppi: geeli Uudelleentäytettävä Kärjen muoto: kartiomainen Pakkauksessa: 1 kpl. Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Poistotuote tuotetta saatavilla rajoitetusti, niin kauan kuin varastoa riittää. Varastosaldo 8 kpl. Päivitetty: 03.04.2026.Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Pilot acro 1000 kuulak 1.0 vaalsinrunko tuotetiedot
| EAN-koodi | 14902505666312 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 1 |
| Riittävyys | 700 m |
| Runko | Värilajitelma |
| Runko materiaali | Metallia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | PCA435907 |
| Viiva | 0.28 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Musta |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 3 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 94 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 3 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
pilot frixion clicker kkynä 0,35laj 4kpl
Hinta 16,76€ / 4 kplPilot frixion clicker kkynä 0,35laj 4kpl. Se on tasokas kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Korosta, pyyhi ja korosta uudelleen kynät kätevässä muovikotelossa, joka on valmistettu 100 % kierrätysmuovista muste muuttuu pysyväksi vasta kahden vuoden kuluttua kuula ...VarastossaTarkastele
-
+
-
pilot frixion fancy kuulamusky0,35laj
Hinta 19,25€ / kplPilot frixion fancy kuulamusky0,35laj. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Innovatiivinen rolleri kynät kätevässä kotelossa, joka on tehty 100 % kierrätetystä muovista kirjoita, pyyhi ja kirjoita niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot muste muuttuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin
Hinta 3,99€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Pilot acro 1000 kuulak 1.0 hopea runko
Hinta 39,21€ / kplPilot acro 1000 kuulak 1.0 hopea runko. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Pilot Acro 1000 kuulakärkikynä on hyödyllinen kirjoitusväline, joka tarjoaa sujuvan kirjoituskokemuksen, nopean kuivumisen, monipuolisuuden ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
pilot b2p ecoball + 10 rfl 1mm blu 10kpl
Hinta 49,59€ / 10 kplPilot b2p ecoball + 10 rfl 1mm blu 10kpl. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Runko valmistettu 86 % kierrätysmuovista, josta 2,5 % on merestä kerättyä muovia öljypohjainen muste medium kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,3 mm ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Pilot frixion clicker 0.7 kuulk. mus bli
Hinta 5,01€ / kplPilot frixion clicker 0.7 kuulk. mus bli. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä on hyödyllinen kirjoitusväline, joka tarjoaa sujuvan kirjoituskokemuksen, nopean kuivumisen, monipuolisuuden ja helppokäyttöisyyden.VarastossaTarkastele
-
+


