Paristo Eveready gold 9v/6lr6 alkali hinta 2,69€
3 arviota
2,69€ / kpl
Paristo säästöhintaan 2,69 €
Paristo Eveready gold 9v/6lr6 alkali. Tämän erinomaisen toimistotarvikkeen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Alkaliparisto lr61/9v. kapasiteetti 686 mah. varastointiaika 5 vuotta m;yyntierä 1/12. Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa pariston toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tämän paristot lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Paristo Eveready gold 9v/6lr6 alkali tuotetiedot
| EAN-koodi | 7638900990423 |
|---|---|
| Käyttötarkoitus / soveltuvuus | Seinäkellot, Sähkölaitteet, Muut, Kaukosäätimet |
| Pariston kapasiteetti | 600 mAh |
| Paristotekniikka | Alkaliparisto |
| Paristotyyppi | 9V/LR61 |
| Ulostulojännite | 9 V |
| Uudelleenladattava | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 7638900205961 |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä paristo on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| EU Ecolabel (EU ympäristömerkki) | Kyllä |
|---|---|
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 96 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 89 |
pariston TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja erinomainen paristojen ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat paristot toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas paristo on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
AAA paristo LR03 Varta Longlife Power 20kpl
Hinta 13,89€ / PAKArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Paristo GP 23AE-2F MN21.LRV08 23AE-C1 Ultra 12V 1 kpl/pak
Hinta 3,74€ / PAKArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Paristo Lithium Duracel CR1/3N
Hinta 6,48€ / KPLPariston hintaan sisältyy kierrätysmaksu.VarastossaTarkastele
-
+
-
Paristo Cardiolife AED-3100
Hinta 593,41€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...TilaustuoteTarkastele
-
+


