MicroConnect lightning 2m Valkoinen M-M USBA-Lightning hinta 16,74€
4 arviota
16,74€ / KPL
MicroConnect lightning 2m Valkoinen M-M USBA-Lightning. Tämän erinomaisen Apple-tuotteen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. MFI-sertifioitu datakaapeli tarjoaa varman ja turvallisen käytön Applen laitteiden kanssa. Kapeat liittimet sopivat täydellisesti käytettäväksi myös suojakuorien kanssa. Hi-Speed USB A 2.0 -liittimellä varustettu kaapeli mahdollistaa jopa 0,48 Gbit/s siirtonopeuden. Katso tarkemmat tekniset tiedot tuotteesta. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
MicroConnect lightning 2m Valkoinen tiedot
| EAN | 5711045523137 |
|---|---|
| Johdon pituus | 2 m |
| Liitäntä A | USB 2.0 A Naaras |
| Liitäntä B (toinen pää) | Apple Lightning Male |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | LIGHTNING2 |
| Varastosaldo | 27 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | valkoinen |
Apple iPhone ja iPad tuotteet TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
MicroConnect lightning 2m Valkoinen tiedot
| EAN | 5711045523137 |
|---|---|
| Johdon pituus | 2 m |
| Liitäntä A | USB 2.0 A Naaras |
| Liitäntä B (toinen pää) | Apple Lightning Male |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | LIGHTNING2 |
| Varastosaldo | 27 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | valkoinen |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Poistotuote
Apple iphone Wave 11 Pro Suojakuori Kirkas
Hinta 11,49€ / KPLTämä kuori on yhteensopiva Apple iPhone 11 Pro puhelimen kanssa. Kuori on läpinäkyvä. Silikonisuoja pysyy puhelimen ympärillä napakasti ja tarjoaa hyvää pitoa kuivillakin käsillä käytettäessä. Kuori on räätälöity mainitulle puhelimelle, joten painikkeisiin ja liitäntöihin pääsee ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 15 Panssarilasi mustakehys
Hinta 17,34€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 15 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


