Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm musta hinta 4,46€
4 arviota
4,46€ / KPL
lyijytäytekynä edulliseen hintaan 4,46 €
Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm musta. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Faber-Castellin Poly Matic kynissä on trendivärit ja pehmeä kolmiomainen otepinta, joten kynä pysyy hyvin kädessä. Lyijytäytekynä 0,7 mm lyijyllä. Kynän päässä on pyyhekumi. Lyijy 0,7mm ja kovuusluokka on B. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa lyijytäytekynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Lyijytäytekynä Poly Matic tiedot
| EAN | 6933256643643 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Lyijyn kovuus | B |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 13 mm Leveys: 18 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1020307 |
| Muut värit | Harmaa Sininen |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 1020307 |
| Varastosaldo | 86 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
lyijytäytekynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen lyijytäytekynien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat lyijytäytekynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen lyijytäytekynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän lyijytäytekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Lyijytäytekynä Poly Matic tiedot
| EAN | 6933256643643 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Lyijyn kovuus | B |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 13 mm Leveys: 18 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1020307 |
| Muut värit | Harmaa Sininen |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 1020307 |
| Varastosaldo | 86 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä lyijytäytekynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm musta on ekologinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä toimistotuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm Pale Iris
Hinta 8,72€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+


