Lyijytäytekynä Niceday 0,5 mm hinta 2,51€
4 arviota
2,51€ / KPL
lyijytäytekynä tingittyyn hintaan 2,51 €
Lyijytäytekynä Niceday 0,5 mm. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. . Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa lyijytäytekynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Lyijytäytekynä Niceday 0 tiedot
| EAN | 7393630912281 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.5 mm |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 12 mm Leveys: 160 mm Syvyys: 15 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1054682 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 12 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | NICEDAY |
| Valmistajan tuotenumero | 1054682 |
| Varastosaldo | 2143 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
lyijytäytekynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja erinomainen lyijytäytekynien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain lyijytäytekynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen lyijytäytekynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän lyijytäytekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Lyijytäytekynä Niceday 0 tiedot
| EAN | 7393630912281 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.5 mm |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 12 mm Leveys: 160 mm Syvyys: 15 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1054682 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 12 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | NICEDAY |
| Valmistajan tuotenumero | 1054682 |
| Varastosaldo | 2143 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä lyijytäytekynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Lyijytäytekynä Niceday 0,7mm
Hinta 2,51€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+


