Langaton pystyhiiri Comfi 2 oikeakätinen (2814W) hinta 110,69€
6 arviota
110,69€ / KPL
langaton pystyhiiri halpaan hintaan 110,69 €
Langaton pystyhiiri Comfi 2 oikeakätinen (2814W). Se on hyvä tietokonetarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Ergonominen pystyhiiri joka sopii erityisesti pieneen käteen. 1 x AA paristo mukana. Sov. Win 98, Mac OS X ja uudemmat. Linux. Tarkkuussäädöt 800/1200/2000 dpi. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa langattoman pystyhiiren toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Langaton pystyhiiri Comfi tiedot
| EAN | 742832760539 |
|---|---|
| Käyttöjärjestelmä | Win 98 ja uudemmat, Mac OS X ja uudemmat, Linux |
| Langattoman Pystyhiiren tuotekoodi verkkokaupassa | 1010937 |
| Langattoman pystyhiiren mitat | Korkeus: 65.4 mm Leveys: 74.9 mm Syvyys: 105 mm |
| Ominaisuus | Langaton |
| Sisältää pariston | Kyllä |
| Tarkkuus | 800/2000 dpi |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | Oikeakätinen |
| UNSPSC | 43211708 |
| Valmistaja | ERGO |
| Valmistajan tuotenumero | 2814W |
| Varastosaldo | 9 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
langattoman pystyhiiren TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas langattomien pystyhiirien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat langattomat pystyhiiret toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän langattomat pystyhiiret lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Langaton pystyhiiri Comfi tiedot
| EAN | 742832760539 |
|---|---|
| Käyttöjärjestelmä | Win 98 ja uudemmat, Mac OS X ja uudemmat, Linux |
| Langattoman Pystyhiiren tuotekoodi verkkokaupassa | 1010937 |
| Langattoman pystyhiiren mitat | Korkeus: 65.4 mm Leveys: 74.9 mm Syvyys: 105 mm |
| Ominaisuus | Langaton |
| Sisältää pariston | Kyllä |
| Tarkkuus | 800/2000 dpi |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | Oikeakätinen |
| UNSPSC | 43211708 |
| Valmistaja | ERGO |
| Valmistajan tuotenumero | 2814W |
| Varastosaldo | 9 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Langaton pystyhiiri BakkerElkhuizen DTX Precision
Hinta 123,99€ / KPLTällä hiirellä sinulla on aina oikea ergonominen asento. Ergonominen: rento, neutraali ranteen ja käden asento. Ainutlaatuinen: painike vaihtaa välittömästi oikea- ja vasenkätisen käytön välillä. Mukavuus: helppokäyttöinen, tuttu kynäkahva, 4 dpi:n asetukset. Mobiili: langaton ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Langaton pystyhiiri Evoluent V4 musta oikeakätinen
Hinta 171,63€ / KPLEvoluent V4 langattoman pystyhiiren ergonominen patentoitu muotoilu tukee kättä neutraaliin ja luonnolliseen asentoon. Näin ennaltaehkäistään ranteen ja käsivarren kipeytymistä. Lasersensori auttaa tarkassa hiirityössä. 6 ohjelmoitavaa painiketta, lasertarkkuus valittavissa, 4 hiiren nopeutta ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Langaton pystyhiiri Evoluent V4 small oikeakätinen ruskea
Hinta 213,59€ / KPLEvoluent V4 langaton nyt myös pienemmässä koossa. Evoluent V4 pystyhiiren ergonominen patentoitu muotoilu tukee kättä neutraaliin ja luonnolliseen asentoon, jolloin käsivarteen ei tule vääntöä. Näin ennaltaehkäistään ranteen ja kyynärpään kipeytymistä. Evoluent V4 istuu paremmin ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Langaton pystyhiiri RCK Delux M618X säädettävä
Hinta 94,49€ / KPLErgonomisessa Delux M618X pystyhiiressä on säädettävä kulma. Langaton, Bluetooth 3.0 4.0+2.4GHz. Tekniset tiedot: C: PMW3610 (Langaton) DPI: 800-1600-2400-4000 Painike: 6 (vasen napsautus + oikea napsautus + pyörivä akseli + eteenpäin + taaksepäin + DPI-painike + vierityspyörä) Akku: 800 mAh ...VarastossaTarkastele
-
+


