Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,25sin hinta 3,61€
5 arviota
3,61€ / kpl
Kuulamustekynä halpaan hintaan 3,61 €
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,25sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion point -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. rollerin muste katoaa näkyvistä 60 °c lämpötilassa ja palaa näkyviin 10 pakkasasteessa. kynän ergonomisesta rungosta saa hyvän kirjoitusotteen. terävä neulakärki: kuula 0,5 mm, viivan leveys 0,25 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 12 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa kuulamustekynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulamustekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,25sin tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Kyllä |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,5 mm |
| Kärjenmalli | Teräväkärki (Neula) |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 350 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 399237 |
| Viiva | 0,25 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulamustekynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| EU Ecolabel (EU ympäristömerkki) | Kyllä |
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
kuulamustekynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä kuulamustekynien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuulamustekynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kuulamustekynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Pilot frixion mek 0,35pun
Hinta 3,44€ / kplKuulakärkikynä Pilot frixion mek 0,35pun. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Painomekanismilla varustetulla pilot frixion clicker -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot - ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun
Hinta 3,61€ / kplKuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion roller -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. kynän muste katoaa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35sin
Hinta 3,61€ / kplKuulamustekynä Pilot frixion kork0,35sin. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion roller -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. kynän muste katoaa näkyvistä 60 ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu
Hinta 2,74€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu korkki ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun
Hinta 2,78€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun. Se on tasokas kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu korkki ja runko ovat ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 sin
Hinta 2,75€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 sin. Se on erinomainen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu korkki ja runko ovat ...VarastossaTarkastele
-
+


