Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 pun hinta 0,76€
8 arviota
0,76€ / kpl
Kuulamustekynä järkevään hintaan 0,76 €
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 pun. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä olevan musteen määrän. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 60 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Varma toimituspalvelumme kuljettaa kuulamustekynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän kuulamustekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 pun tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 900 m |
| Runko | Harmaa |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | RX110200MED.-RED |
| Viiva | 0,5 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen |
kuulamustekynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen kuulamustekynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuulamustekynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kuulamustekynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulamustekynä Glider XF musta 0,4mm
Hinta 1,39€ / KPLKuulamustekynä mekanismilla, taskupidike, valon- ja vedenkestävä. Folioitu kynän runko ja klipsi metallia. Kynän rungossa näkyy musteen väri. Kynä, joka liukuu helposti paperin päällä kirjoitettaessa. Vesipohjainen muste.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 musta
Hinta 0,83€ / kplKuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 musta. Se on hyvä kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 sin
Hinta 0,82€ / kplKuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,25sin
Hinta 3,61€ / kplKuulamustekynä Pilot frixion kork0,25sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion point -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. rollerin muste katoaa näkyvistä 60 ...VarastossaTarkastele
-
+


