Kuulakärkikynä pilot g2 med sin 20kpl hinta 46,40€
6 arviota
46,40€ / 20 kpl
Kuulakärkikynä säästöhintaan 46,40 €
Kuulakärkikynä pilot g2 med sin 20kpl. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! ergonomisesti muotoillussa, kumisella otepinnalla varustetussa pilot g-2 -geelimustekynässä on pehmeä kirjoitustuntuma. sininen muste on arkistokelpoista, iso 27668-2. medium-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,39 mm. myyntierä: 1 pkt (16 + 4 kynää kaupan päälle).
Toimitetaan 20 kappaleen erissä. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä pilot g2 med sin 20kpl tuotetiedot
| EAN-koodi | 3131910516477 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 20 |
| Riittävyys | 1000 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Polymeeri |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | S20/0516477 |
| Viiva | 0,39 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Cradle to Cradle (Kehdosta kehtoon) sertifiointi | N/A |
| Eco Mark Japan (JEA) | Kyllä |
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 22 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 73 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 70 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja laadukas kuulakärkikynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuulakärkikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä kuulakärkikynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 sin
Hinta 1,96€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 sin. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pilot super grip -kuulakynän öljypohjainen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). ergonominen, hyvän pidon antava kumiote ja kynän ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot rexgrip mek 0,31 sin
Hinta 2,09€ / kplKuulakärkikynä Pilot rexgrip mek 0,31 sin. Se on tasokas kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Ympäristöystävällinen ja ergonomisesti muotoiltu pilot begreen rexgrip -kuulakärkikynä on valmistettu 77,9-prosenttisesti kierrätysmateriaalista.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 mu
Hinta 1,96€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 mu. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pilot super grip -kuulakynän öljypohjainen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). ergonominen, hyvän pidon antava kumiote ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 pun
Hinta 1,95€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 pun. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pilot super grip -kuulakynän öljypohjainen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). ergonominen, hyvän pidon antava kumiote ja kynän klipsi ovat ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 sin
Hinta 1,95€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 sin. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pilot super grip -kuulakynän öljypohjainen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). ergonominen, hyvän pidon antava ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot b2p ecoball m 1mm musta
Hinta 2,05€ / kplKuulakärkikynä Pilot b2p ecoball m 1mm musta. Se on hyvä kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Musta kuulakärkikynä runko valmistettu 86 % kierrätysmuovista, josta 2,5 % on merestä kerättyä muovia öljypohjainen muste medium kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys ...
VarastossaTarkastele
-
+


