Kuulakärkikynä Bic mek 0,32 4-värinen hinta 7,23€
3 arviota
7,23€ / kpl
Kuulakärkikynä meiltä hintaan 7,23 €
Kuulakärkikynä Bic mek 0,32 4-värinen. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Neljä väriä yhdessä kynässä antavat huikean mahdollisuuden luoviin merkintöihin ja ideoiden jäsentelyyn. bic 4 color -nelivärikynän värit ovat sininen, musta, punainen ja vihreä. riittoisilla mustesäiliöillä varustetulla kynällä kirjoitat jopa 8000 m. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys: 0,32 mm. Minimitilaus 1. Tukkupakkauksessa 12. Lavalla 216.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Bic mek 0,32 4-värinen tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Ei |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Värisäiliö |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 8000 m |
| Runko | Valkoinen, Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 982866 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen, Sininen, Musta, Vihreä |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 19 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| NF-Environnement Ympäristömerkki | Kyllä |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä kuulakärkikynien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuulakärkikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja erinomainen kuulakärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä BIC Cristal sininen 1,0mm (0,4mm)
Hinta 0,43€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä BIC Cristal musta 1,0mm (0,4mm)
Hinta 0,55€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+


