Kuulakärkikynä Bic cristal kork 0,32mm pun hinta 0,45€
8 arviota
0,45€ / kpl
Kuulakärkikynä säästöhintaan 0,45 €
Kuulakärkikynä Bic cristal kork 0,32mm pun. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Bic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän riittoisalla musteella kirjoitat jopa 3000 m. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt (50 kynää) / 20 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 50 kappaletta. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Bic cristal kork 0,32mm pun tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 3000 m |
| Runko | Läpinäkyvä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 8373619 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 21 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 74 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| NF-Environnement Ympäristömerkki | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas kuulakärkikynien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulakärkikynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen kuulakärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä BIC Cristal sininen 1,0mm (0,4mm)
Hinta 0,43€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä BIC Cristal musta 1,0mm (0,4mm)
Hinta 0,55€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+


