Kuulakärkikynä Arws kork 0,5 sininen hinta 0,52€
3 arviota
0,52€ / kpl
Kuulakärkikynä tiukkaan hintaan 0,52 €
Kuulakärkikynä Arws kork 0,5 sininen. Se on hyvälaatuinen kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyrecon kuulakärkikynän läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen määrän. kynän kumiote takaa hyvän kirjoitustuntuman. medium-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 25 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Arws kork 0,5 sininen tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 900 m |
| Runko | Läpinäkyvä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Viiva | 0,4 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen kuulakärkikynien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulakärkikynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kuulakärkikynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Micron kork 0,5 sininen
Hinta 0,13€ / kplKuulakärkikynä Micron kork 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! ergonomisesti muotoillulla micron-kuulakärkikynällä kirjoitat jopa 2300 m. fine-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,3 mm. myyntierä: 1 pkt (50 ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Office 0,7 sininen sininen, 50kpl/ras
Hinta 0,41€ / KPLOFFICE kuulakärkikynä on luotettava klassikko, jolla on hyvä kirjoitusmukavuus. Läpinäkyvä kotelo, jossa värillinen klipsi ja ergonominen kumikahva. Kirjoitusleveys: 0,7 mm. Kirjoituspituus 900 metriä. 50 kpl/rasiaVarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 sin
Hinta 1,96€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 sin. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pilot super grip -kuulakynän öljypohjainen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). ergonominen, hyvän pidon antava kumiote ja kynän ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Dynamic 0,7mm sininen mekanismilla (FO51542)
Hinta 0,51€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä uni Laknock SN-101 sininen 0,7mm
Hinta 1,76€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+


