Kuitukärkikynä stabilo 88 0,4 laj 20kpl hinta 24,97€
4 arviota
24,97€ / 20 kpl
Kuitukärkikynä tiukkaan hintaan 24,97 €
Kuitukärkikynä stabilo 88 0,4 laj 20kpl. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Ohut ja tarkka stabilo point 88 -kuitukärkikynä soveltuu ihanteellisesti käytettäväksi viivoittimien ja kaaviolevyjen kanssa. kynän vesipohjainen muste on hajutonta. lajitelman 20 eri väristä kynää toimitetaan kätevässä pakkauksessa. viivan leveys 0,4 mm.
Toimitetaan 20 kappaleen erissä. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa kuitukärkikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tämän kuitukärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuitukärkikynä stabilo 88 0,4 laj 20kpl tuotetiedot
| EAN-koodi | 4006381357135 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,4 mm |
| Kärjenmalli | Teräväkärki (Neula) |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 20 |
| Riittävyys | 1000 m |
| Runko | Oranssi |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 8820-03 |
| Viiva | 0,4 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Värilajitelma |
kuitukärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvälaatuinen kuitukärkikynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuitukärkikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä kuitukärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuitukärkikynä Lyreco 0,3 musta
Hinta 0,59€ / kplKuitukärkikynä Lyreco 0,3 musta. Se on tasokas kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco writerfine -kuitukärkikynän vesipohjainen muste kuivuu nopeasti. pakkauksessa on 12 kynää. viivan leveys: 0,3 mm.Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Artline 200 0,4mm musta
Hinta 1,15€ / KPLArtline 200 kuitukärkikynässä on kestävä kärki ja välittömästi kuivuva tahriintumaton muste. Näiden ansiosta kynä on ihanteellinen kirjoittamiseen ja kaikenlaiseen luonnosteluun / piirtämiseen. Artline 200 kuitukärkikyniä on saatavilla useita eri värisävyjä.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Stabilo 6088 0,8 musta
Hinta 1,68€ / kplKuitukärkikynä Stabilo 6088 0,8 musta. Se on laadukas kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ykkösvalinta, stabilo greenpoint -kuitukärkikynä on valmistettu 98-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynän rungossa on klipsi.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 mu
Hinta 1,17€ / kplKuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 mu. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Ohut ja tarkka stabilo point 88 -kuitukärkikynä soveltuu ihanteellisesti käytettäväksi viivoittimien ja kaaviolevyjen kanssa. kynän vesipohjainen muste on hajutonta.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 sin
Hinta 1,18€ / kplKuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 sin. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Ohut ja tarkka stabilo point 88 -kuitukärkikynä soveltuu ihanteellisesti käytettäväksi viivoittimien ja kaaviolevyjen kanssa. kynän vesipohjainen muste on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 pun
Hinta 1,10€ / kplKuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 pun. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Ohut ja tarkka stabilo point 88 -kuitukärkikynä soveltuu ihanteellisesti käytettäväksi viivoittimien ja kaaviolevyjen kanssa. kynän vesipohjainen muste on hajutonta.VarastossaTarkastele
-
+


