Kaapeli MicroConnect USB3.1 C - USB3.0 A 2m, valkoinen, M-M hinta 14,14€
3 arviota
14,14€ / KPL
kaapeli järkevään hintaan 14,14 €
Kaapeli MicroConnect USB3.1 C - USB3.0 A 2m, valkoinen, M-M. Tämän erinomaisen toimistotarvikkeen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. USB-kaapeli takaa erittäin nopean synkronoinnin ja latauksen jopa 4,5 W teholla. SuperSpeed-tiedonsiirto onnistuu jopa 5 Gbps nopeudella, mikä on kymmenen kertaa nopeampi kuin perinteinen USB 2.0. Kaapeli on taaksepäin yhteensopiva USB 2.0:n ja 1.1:n kanssa. USB 3.0 ja USB 3.1 Gen 1 tunnetaan nyt nimellä USB 3.2 Gen 1, joka mahdollistaa jopa 5 Gbps tiedonsiirtonopeudet. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa kaapelin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Kaapeli MicroConnect USB3 tiedot
| EAN | 5711783349358 |
|---|---|
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1011085 |
| Liitäntä A | USB 3.1 C Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | USB 3.0 A Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | USB3.1CA2W |
| Varastosaldo | 29 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas kaapeleiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kaapelit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kaapeli MicroConnect USB3 tiedot
| EAN | 5711783349358 |
|---|---|
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1011085 |
| Liitäntä A | USB 3.1 C Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | USB 3.0 A Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | USB3.1CA2W |
| Varastosaldo | 29 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kaapeli Rj45 cat 6 snagless 5m
Hinta 6,29€ / kplKaapeli Rj45 cat 6 snagless 5m. Se on tasokas toimistotarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Nedis RJ-45 CAT6 U/UTP verkkokaapeli tukee tiedonsiirtonopeuksia 1 Gbps asti, tehden siitä luotettavan vaihtoehdon nopeita internet-yhteyksiä ja suuria tiedostoja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kaapeli Usb-c - usb-a 2.0 1m
Hinta 4,54€ / kplKaapeli Usb-c - usb-a 2.0 1m. Tämän erinomaisen toimistotuotteen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Nedis USB-C USB-A adapteri kaapeli tarjoaa mahdollisuuden yhdistää laitteita USB-porttiin, vaikka kyseinen laite sijaitsisi hieman kauempana. Tämä on kätevää ...VarastossaTarkastele
-
+


