Kaapeli MicroConnect USB2.0 USB-A / USB-B 1.8m hinta 9,01€
8 arviota
9,01€ / KPL
kaapeli tiukkaan hintaan 9,01 €
Kaapeli MicroConnect USB2.0 USB-A / USB-B 1.8m. Tämän erinomaisen tietokonetarvikkeen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. . Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa kaapelin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kaapeli MicroConnect USB2 tiedot
| EAN | 5711045495595 |
|---|---|
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1056826 |
| Liitäntä A | USB 2.0 A Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 1.8 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1056826 |
| Varastosaldo | 3 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen kaapeleiden verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kaapelit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kaapeli MicroConnect USB2 tiedot
| EAN | 5711045495595 |
|---|---|
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1056826 |
| Liitäntä A | USB 2.0 A Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 1.8 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1056826 |
| Varastosaldo | 3 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kaapeli MicroConnect 3.5mm-M/2xRCA-M stereo 1,5m
Hinta 3,63€ / KPL3.5mm-M/2xRCA-M, stereokaapeli 1,5mTilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kaapeli MicroConnect 3.5 mm-M/2x RCA-M stereo 5m
Hinta 8,44€ / KPL3.5 mm-M/2x RCA-M, stereokaapeli 5m.TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kaapeli MicroConnect 3.5mm Connector , 10 m
Hinta 9,28€ / KPLMicroConnect 3.5mm Connector, 10m.TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kaapeli MicroConnect 3.5mm M/M Stereo 5m
Hinta 9,86€ / KPLStereokaapeli 5m, 3.5mm M/M.TilaustuoteTarkastele
-
+


