Kaapeli Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 WorkStation 0,7m hinta 87,41€
6 arviota
87,41€ / KPL
kaapeli huokeaan hintaan 87,41 €
Kaapeli Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 WorkStation 0,7m. Se on hyvälaatuinen oheislaite, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). uotekuvaus Lenovo Split Cable - Thunderbolt-kaapeli - 70 cm Tyyppi Thunderbolt-kaapeli Pituus 70 cm Liittimet 24-nastainen USB-C-/tasavirtapistukka Liittimet (toinen pää) 24 pin USB-C ¦ Slim Tip Yhteensopivuusstandardit Thunderbolt 4 Väri Musta Pakkaustyyppi Bambukuitulaukku Valmistajan takuu 1 vuoden takuu Suunniteltu malleihin ThinkCentre M75t Gen 2 11W5. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa kaapelin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kaapeli Lenovo ThinkPad Thunderbolt tiedot
| EAN | 195892067641 |
|---|---|
| Johdon pituus | 0.7 m |
| Kaapelin mitat | Korkeus: 4.8 mm Syvyys: 700 mm |
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1059543 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44102906 |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan tuotenumero | 1059543 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | musta |
kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä kaapeleiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kaapelit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kaapeli Lenovo ThinkPad Thunderbolt tiedot
| EAN | 195892067641 |
|---|---|
| Johdon pituus | 0.7 m |
| Kaapelin mitat | Korkeus: 4.8 mm Syvyys: 700 mm |
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1059543 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44102906 |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan tuotenumero | 1059543 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kaapeli MicroConnect 3.5mm-M/2xRCA-M stereo 1,5m
Hinta 3,63€ / KPL3.5mm-M/2xRCA-M, stereokaapeli 1,5mTilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kaapelipidike 3M 2 kpl/pakkaus
Hinta 4,02€ / PAKKaapelipidike, 2 kpl/pak.
VarastossaTarkastele
-
+


