Huopakynä Sharpie Twin Tip 0,5/1,0mm 8 väriä pyöreä kärki hinta 25,16€
6 arviota
25,16€ / PAK
huopakynä edulliseen hintaan 25,16 €
Huopakynä Sharpie Twin Tip 0,5/1,0mm 8 väriä pyöreä kärki. Se on laadukas toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. . Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa huopakynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Huopakynä Sharpie Twin Tip tiedot
| EAN | 3026980654092 |
|---|---|
| Huopakynän mitat | Korkeus: 194 mm Leveys: 146 mm Syvyys: 16.9 mm |
| Huopakynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1063739 |
| Kärjen leveys | 1 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Permanent |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121708 |
| Valmistaja | SHARPIE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063739 |
| Varastosaldo | 10 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | värilajitelma |
huopakynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvälaatuinen huopakynien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain huopakynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän huopakynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Huopakynä Sharpie Twin Tip tiedot
| EAN | 3026980654092 |
|---|---|
| Huopakynän mitat | Korkeus: 194 mm Leveys: 146 mm Syvyys: 16.9 mm |
| Huopakynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1063739 |
| Kärjen leveys | 1 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Permanent |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121708 |
| Valmistaja | SHARPIE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063739 |
| Varastosaldo | 10 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | värilajitelma |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Huopakynä Sharpie Fine Point 1,0mm musta pyöreä kärki
Hinta 3,67€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Huopakynä Sharpie Fine Point 1,0mm punainen pyöreä kärki
Hinta 3,35€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Huopakynä Sharpie Fine Point 1,0mm sininen pyöreä kärki
Hinta 3,35€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Huopakynä sharpie fine musta pyör
Hinta 57,42€ / kplHuopakynä sharpie fine musta pyör. Tämän erinomaisen tuotteen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Sharpie fine -pysyvämusteisella, pyöreäkärkisellä huopakynällä jätät ylpeästi jälkesi minne haluat. pysyvä vaikutus on taattu niin toimistossa, koululuokassa, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Huopakynä sharpie fine p 1,0 laj 4kpl
Hinta 9,84€ / 4 kplHuopakynä sharpie fine p 1,0 laj 4kpl. Se on hyvä toimistotuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Pysyvämusteisen sharpie fine -huopakynän kirkkailla ja kestävillä väreillä merkkaat mitä ikinä haluat! kynän lähes hajuton, nopeasti kuivuva ja vettä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Huopakynä sharpie 1mm perm musta
Hinta 77,61€ / kplHuopakynä sharpie 1mm perm musta. Se on hyvä toimistotarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Pysyvämusteisella ja pyöreäkärkisellä sharpie fine -huopakynällä jätät ylpeästi jälkesi minne haluat. pysyvä vaikutus on taattu niin toimistossa, ...VarastossaTarkastele
-
+


