Hpq1397a 80g paperirulla36\" 914mmx45,7m hinta 27,56€
8 arviota
27,56€ / kpl
Hpq1397a 80g paperirulla36\" 914mmx45,7m. Se on tasokas tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Hp inkjet bond -liitospaperi sopii gis-, aec- ja cad-alojen ammattilaisille. ao/36'' bond-paperi. paino: 3,4 kg. hylsyn halkaisija: 5,08cm. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Hpq1397a 80g paperirulla36\" 914mmx45,7m tuotetiedot
| Arkinkoko | 91.4cm x 45.7m |
|---|---|
| EAN-koodi | 725184660177 |
| Grammapaino | 80 g/m2 |
| Sopii laitteisiin | Piirturitulostus |
| Valmistajan tuotenumero | Q1397A |
| Valmistajan tuotenumero | Q1397A |
| Väri | Valkoinen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| FSC-sertifikaatti | Kyllä |
|---|---|
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Resurssien käyttöä vähennetty | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 83 |
Mustesuihkupaperi ja PPC-rulla TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Paperirulla Canon 140g 700mm x 75m matt Coated
Hinta 114,26€ / RLACanon tulostuspaperirulla. Päällystetty matta paperirulla. Océ Premium Plus IJM143 Pinnan viimeistely: Matta Pinnoite: Päällystetty Mediakoot: Rulla (70 cm x 75 m) Tulostusteknologia: Mustesuihku Median paksuus: 170 mikronia Median valkoisuus: 158 Sisältyvä määrä: 1 rulla (rullat) ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Mustesuihkupaperi 90g 914mmx46mx50,8, ME 6kpl
Hinta 26,09€ / RLAPäällystämätön viivatulostukseen, myös värilliset viivat. Soveltuu mm: HP, Encad, Epson, Roland, Mimaki, Mutoh, ColorSpan. Minimimyyntierä 6 rll. Hylsyn halkaisija 50,8mm. Rullan ulkohalkaisija 100mm. Arkistokelpoinen ISO 9706 mukaisesti.TilaustuoteTarkastele
-
+


