Apple iPad 11\' A16 Wi-Fi+Cellular 128 GB 11\" hopea hinta 753,01€
3 arviota
753,01€ / KPL
Apple iPad 11\' A16 Wi-Fi+Cellular 128 GB 11\" hopea. Se on hyvälaatuinen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Langaton liitettävyys 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 Takakamera 12 megapikseliä tarkennus: automaattinen Etukamera 12 megapikseliä Navigointijärjestelmä GPS/GNSS Turvalaitteet Sormenjälkilukija Myyntipakkauksessa: Apple iPad A16 Wi-Fi + Cellular ja USB-C-latauskaapeli - 1 m. Akun käyttöaika Jopa 10 tuntia. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tämän tuotteen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Apple iPad 11\ tiedot
| EAN | 195950104585 |
|---|---|
| Etukamera | 12MP |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | 11" IPS LED-taustavalo - 2360 x 1640 (264 ppi) - monikosketus |
| Takakamera | 12 megapikseliä tarkennus: automaattinen |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 7 mm Leveys: 248.6 mm Syvyys: 179.5 mm |
| UNSPSC | 43211509 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063503 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | hopea |
Kännykkä- ja tablet-tarvikkeet TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja laadukas tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Apple iPad 11\ tiedot
| EAN | 195950104585 |
|---|---|
| Etukamera | 12MP |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | 11" IPS LED-taustavalo - 2360 x 1640 (264 ppi) - monikosketus |
| Takakamera | 12 megapikseliä tarkennus: automaattinen |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 7 mm Leveys: 248.6 mm Syvyys: 179.5 mm |
| UNSPSC | 43211509 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063503 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | hopea |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Poistotuote
Apple iPad 10,9\' Wi-Fi + Cellular 64 Gb tabletti
Hinta 747,60€ / KPLNäyttö: 10.9" IPD LED-tasutavalo 2360x1640 monikosketus Suoritin Apple A14 Bionic Matkapuhelinteknologia: 3G, 4G, 5G Langaton liitettävyys: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 Takakamera: 12MP automaattinen tarkennus Etukamera: 12 MP Navigointi: GPS/GNSS Turvalaitteer: sormenjälkilukija Akun ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Pikalaturi MediaRange 65W USB-A/2xUSB-C
Hinta 46,61€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Sandberg PowerBank 20000mAh
Hinta 135,29€ / KPLTehokas ja nopea alumiininen varavirtalähde, jossa on erinomainen suorituskyky ja valtava kapasiteetti. Tämän varavirtalähteen avulla voit ladata mobiililaitteen, kun pistorasiaa ei ole lähettyvillä. Tuetut standardit: USB-A ja USB-C PD 88 W. Jälkimmäisen ansiosta voit ladata lähes kaikenlaisia ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Wave Qi 3in1 Langaton latausalusta valkoinen
Hinta 26,66€ / KPLVAIVATONTA LATAUSTA Tämän all-in-one-latausalustan avulla voit ladata esimerkiksi iPhonen, Apple Watchin ja AirPodsit samanaikaisesti ilman ylimääräisiä latauskaapeleita. Latausalusta tarkistaa, että laitteet ovat langatonta latausta tukevia, ja aloittaa latauksen välittömästi. ÄLYKÄS ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Verkkolaturi Wave 17W 2xUSB-A+ Apple Lightning kaapeli 1m
Hinta 24,49€ / KPL"Wave USB verkkolaturi sopii jokapäiväiseen käyttöön ja kulkee tarvittaessa kätevästi mukanakin. Laturi kätkee pieneen kokoonsa runsaasti lataustehoa ja kahden USB-liitännän avulla voit ladata yhdellä laturilla jopa kahta laitetta samanaikaisesti. Pakkaus sisältää lisäksi yhden metrin ...TilaustuoteTarkastele
-
+


