9V paristo Energizer max plus alkaline hinta 3,96€
6 arviota
3,96€ / kpl
Paristo tingittyyn hintaan 3,96 €
9V paristo Energizer max plus alkaline. Se on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Energizer max plus on energizerin pisimpään kestävä alkaliparisto. luotettava paristo säilyttää virran jopa 12 vuotta vuotamatta. teho 9 v. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa pariston toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tämän 9 voltin paristot lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
9V paristo Energizer max plus alkaline tuotetiedot
| EAN-koodi | 7638900423389 |
|---|---|
| Käyttötarkoitus / soveltuvuus | Palovaroittimet, Sähkölaitteet, Muut |
| Pariston kapasiteetti | 600 mAh |
| Paristotekniikka | Alkaliparisto |
| Paristotyyppi | 9V/LR61 |
| Ulostulojännite | 9 V |
| Uudelleenladattava | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 7638900423389 |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä 9v paristo on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| Joutsenmerkki (Nordic Swan) Ympäristömerkki | Kyllä |
|---|---|
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 96 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 89 |
pariston TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja laadukas paristojen verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain paristot rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen paristo on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
9V paristo energizer industrial alkaline 12kpl
Hinta 19,94€ / 12 kpl9V paristo energizer industrial alkaline 12kpl. Tämän erinomaisen toimistotuotteen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Energizer industrial 9v/6lr61 on pitkäkestoinen jokapäiväiseen käyttöön. paketissa on 12. teho: 9 v.Toimitetaan 12 kappaleen erissä. Varma ...VarastossaTarkastele
-
+
-
9V paristo 6LR61 Varta Industrial PRO 20kpl
Hinta 39,86€ / PAKVarta Industrial Pro on tehokas, vuotamaton ja ilmatiiviisti suljettu alkaliparisto paljon virtaa vaativille laitteille. Nämä ammattitason tehokkaat ja laadukkaat paristot säilyttävät jännitteensä pitkään, jopa viiden vuoden ajan valmistuksesta oikein varastoituna. Jokainen VARTA Industrial ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
9V paristo 6LR61 Varta Longlife 1kpl
Hinta 2,74€ / KPLVARTA Longlife antaa pitkäkestoista energiaa. Se toimii erityisen hyvin laitteissa, joissa on jatkuva matala energian tarve, kuten esimerkiksi kaukosäätimet, seinäkellot, radiot, mikrofonit tai taskulamput. Näissä laitteissa Longlife-paristo erottuu edukseen pitkällä toiminta-ajalla. 5 vuoden ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
9V paristo 6LR61 Voniko Ultra 1kpl
Hinta 2,58€ / PAKVarustettu SCM/Super Conducting Materials -tekniikalla virran lukitsemiseksi. Pitkällä käyttöajallaan ja luotettavalla energiansiirrolla erottuva Voniko pitää laitteet itsenäisenä joka sekunnissa. Ihanteellinen vaihtoehto käytettäväksi kaikenlaisissa elektronisissa laitteissa. Käyttö- ja ...
VarastossaTarkastele
-
+


